مجموعه پرنگار شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت عمده پوشک بچه سال ۹۸

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت پوشک سال ۹۸قیمت پوشک مولفیکس سال ۹۸قیمت پوشک مای بی بی سال ۹۸قیمت پوشک بچه بی بی کینگ سال ۹۸قیمت پوشک ببم سال ۹۸قیمت پوشک پرمیس سال ۹۸قیمت پوشک مرسی سال ۹۸قیمت پوشک بارلی سال ۹۸راهنمای دریافت آخرین قیمت پوشک

قیمت پوشک سال ۹۸ دستخوش تغییراتی خواهد شد. شما همواره می توانید آخرین قیمت عمده پوشک را از جدول این صفحه دریافت کنید. لازم به ذکر است که این قیمت ها برای عمده فروشی خاوری لحاظ شده و در خرید های با حجم پایین تر متفاوت خواهد بود.

قیمت پوشک سال ۹۸

در جدول زیر می توانید قیمت انواع پوشک را پیدا کنید. در حال حاضر بازار تا حدودی آرام شده و دیگر خبری از احتکارهای سنگین نیست. موجودی مواد اولیه در وضعیت خیلی خوبی به سر می برد و همگان راضی و خوشحال هستند.

قیمت پوشک مولفیکس سال ۹۸

پوشک بچه مولفیکس یکی از پرمصرف ترین مواد سلولزی است که در هر شهری یافت می شود. با توجه به پیشینه این شرکت می توان دریافت که هر فروشنده بزرگی باید حتما از این جنس موجود داشته باشد. جدول زیر لیست قیمت عمده پوشک را مشخص کرده است.

قیمت پوشک سال 98

قیمت پوشک مای بی بی سال ۹۸

پوشک بچه مای بی بی را می توان دومین برند بزرگ در ایران نام برد. این شرکت با تغییرات وسیعی که در سیستم خود داده است می تواند در سال های آینده موفقیت های بیشتری کسب کند. مهمترین ویژگی این پوشک تبلیغات وسیع آن در تلویزیون است.

قیمت پوشک بچه سال 98

قیمت پوشک بچه بی بی کینگ سال ۹۸

پوشک بی بی کینگ نسبتا جدیدتر ولی بسیار قوی به بازار وارد شده است. قیمت این پوشک بسیار مقرون به صرفه و ارزان است. با این وجود کیفیت آن با مای بی بی و مولفیکس رقابت می کند. البته اخیرا این شرکت کش های پشت کمر پوشک را حذف کرده که اقدامی ناخوشایند برای مصرف کننده است.

قیمت پوشک سال 98

قیمت پوشک ببم سال ۹۸

این پوشک برند دوم مولفیکس است که کیفیت و قیمت پایین تری دارد. بازار هدف آن شهر های دور از مرکز و روستا هاست که با وجود تبلیغات کم به فروش خوبی دست یافته است.

قیمت پوشک سال 98

قیمت پوشک پرمیس سال ۹۸

پوشک پرمیس در دو نوع کامل و معمولی در بازار وجود دارد. لیست قیمت آن را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

قیمت پوشک سال 98

قیمت پوشک مرسی سال ۹۸

پوشک مرسی در گذشته خیلی طرفدار داشت که علت آن را می توان به تبلیغات بسیار انبوه آن نسبت داد. اما در حال حاضر به نسبت برندهای دیگر کمتر شناخته شده و در بازار هم به فراوانی موجود نیست.

قیمت پوشک سال 98

قیمت پوشک بارلی سال ۹۸

پوشک بارلی را می توان برادر مرسی خواند. هر دو از یک شرکت هستند و قیمت های آن ها در یک رنج است. برای خرید خاوری پوشک بارلی کافیست با مجموعه ما در ارتباط باشید.

قیمت پوشک سال 98

راهنمای دریافت آخرین قیمت پوشک

لازم به ذکر است که این قیمت ها همواره دچار نوسان می شود. اگر کسب و کار شما مربوط به محصولات سلولزی و پوشک بچه می باشد ضروری است که همواره از یک کانال مطمئن بتوانید قیمت های لحظه ای و به روز را دریافت کنید. البته نه کانالی که قیمت های پوشک را پرت و پلا ذکر کند. بلکه یک مرجع مطمئن که وقتی قیمت پوشک سال ۹۸ را ذکر می کند، به همان قیمت پایبند باشد و فروش انجام شود.

تمام مشتریان محترم  می توانند با مراجعه به کانال تلگرامی شرکت تجارت سلوزی آسوده به نشانی mydiaper@ همواره از آخرین قمیت پوشک سال ۹۸ اطلاع پیدا کنید.

خانم حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرنگار شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید