قیمت خرید و فروش پوشک
خانه / پوشک بچه / فروش عمده پوشک بچه ناز نشان به صورت مستقیم

فروش عمده پوشک بچه ناز نشان به صورت مستقیم

پوشک بچه ناز نشان همان پوشک درجه ۲ بیبی کینگ است که قیمت خیلی خوبی دارد. فروش عمده پوشک با برند ناز نشان به صورت خاوری و مستقیم از کارخانه انجام می شود. در این شرایط که بازار بیشتر جنس های ارزان را می پسندد این پوشک می تواند سود خیلی خوبی برای فروشندگان داشته باشد.

پوشک بچه ناز نشان

پوشک ناز نشان یک پوشک درجه ۲ محسوب می شود و مقدار کمی در حدود ۵-۱۰ درصد ضایعات دارد. البته برخی از آن ها چسب ندارد که برای راحتی مشتری به همراه بار برای او چسب هم ارسال می شود تا پوشک هایی که چسبشان خراب شده ترمیم کند و به فروش برساند.

خیلی از افرادی که در کار پوشک فله هستند از این فرصت استفاده می کنند و با قیمت پایینی که این برند دارد آن را بسته بندی می کنند و سپس در بسته بندی های ۴۰ عددی و ۲۰ عددی به صورت خرده به فروش می رسانند که سود خیلی خوبی دارد.

پوشک بچه ناز نشان

فروش عمده پوشک فله

فروش عمده پوشک فله از شهرهایی مانند سمنان و یزد که کارخانه های تولید پوشک کامل وجود دارد انجام می شود. این در حالی است که برخی از این پوشک ها استانداردهای لازم را ندارد و گاهی دیده می شود که درصد خیلی زیادی از آن ضایعات است به طوری که غیرقابل استفاده است. اما هنوز جای نگرانی نیست. در صورتی که پوشک بچه ناز نشان را به صورت عمده و مستقیم از کارخانه خرید کنید می توانید خیالتان را راحت کنید که سود خوبی در خرده فروشی می برید و ضایعات آن در حداقل مقدار ممکن است.

پوشک بچه ناز نشان

تهیه پوشک ناز نشان

برای اطلاع از قیمت پوشک بچه ناز نشان و شرایط قیمت عمده پوشک کافی است با مدیر فروش شرکت تجارت سلولزی آسوده در ارتباط باشید. تهیه این پوشک برای کسانی که به صورت تناژ و با حجم خاوری و یا تک و جفت می خواهند به شکل مستقیم از کارخانه انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با مدیر فروش تجارت سلولزی آسوده در ارتباط باشید:
اسدالله محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126521097
پست الکترونیکی: ad.mohammadi10@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزانترین قیمت پوشک بچه

ارزانترین قیمت پوشک بچه در بازار

ارزانترین قیمت پوشک بچه با توجه به تورمی که درسالهای اخیر در کشور ما بوجود …

قیمت انواع پوشک و دستمال کاغذی