قیمت خرید و فروش پوشک
خانه / پوشک بیبی کینگ / خرید مستقیم از کارخانه پوشک بیبی کینگ

خرید مستقیم از کارخانه پوشک بیبی کینگ

کارخانه پوشک بیبی کینگ به تازگی راه اندازی شده و انواع مختلفی از پوشک بچه را تولید می کند. عمده فروشان می توانند برای خرید مستقیم از کارخانه سفارشات با حجم بالا و خاوری ثبت کنند. در این صورت می توانند از تخفیف های ویژه حجمی و نقدی برخوردار شوند.

کارخانه پوشک بیبی کینگ

پوشک جدید بی بی کینگ

پوشک بی بی کینگ یکی از جدیدترین پوشک های بازار است که قیمت خیلی مناسبی نسبت به کیفیت خوب آن دارد. امروزه خیلی از مردم برای این که پول کمتری بپردازند به دنبال پوشک فله ای هستند.
به دلیل شرایط اقتصادی نامناسب مردم اقشار ضعیف تر همواره خریدهای ارزان تری دارند. اما کارخانه پوشک بیبی کینگ توانسته با استفاده از دستگاه های جدید و به روز که خطای کمی دارند قیمت پوشک خود را تا جایی پایین بیاورد که مناسب برای تمام طبقات جامعه باشد. به همین دلیل فروش عمده پوشک بیبی کینگ سود خوبی برای بنکدار و مغازه دار دارد.

کارخانه پوشک بیبی کینگ

کارخانه پوشک بیبی کینگ در کجاست؟

کارخانه پوشک بیبی کینگ در استان یزد واقع شده است. این کارخانه تکنولوژی های به روز اروپا را استفاده کرده است. استفاده از کارگران ایران در این کارخانه باعث رشد اقتصادی استان شده است.اشتغالزایی مستقیم بیش از ۳۰۰ نفر می تواند در آینده بخش زیادی از پوشک کشور را تامین کند. هم اکنون می توانید به صورت مستقیم از کارخانه پوشک بیبی کینگ خرید داشته باشید. کافیست با کارشناسان فروش تماس حاصل کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با مدیر فروش تجارت سلولزی آسوده در ارتباط باشید:
اسدالله محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126521097
پست الکترونیکی: ad.mohammadi10@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پوشک کامل بی بی کینگ

قیمت پوشک کامل بی بی کینگ

پوشک کامل بی بی کینگ در حال حاضر از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت انواع پوشک و دستمال کاغذی