مجموعه پرنگار شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا از کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت دستمال کاغذی مرحباقیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا

قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا در محل کارخانه خیلی پایین تر از بازار تهران است. به همین دلیل است که عمده فروش ها همگی تلاش می کنند تا از این فرصت استفاده کند و در خریدهای با حجم بالا تخفیف های خوبی بگیرند.

کیفیت دستمال کاغذی مرحبا

این دستمال کاغذی از تیشوی ایرانی لطیف کرج و یا جم ساخته می شود و از این رو کیفیت خیلی بالایی که مشابه تنو یا پاپیا باشد ندارد. اما با این حال مزیت رقابتی آن در قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا است که باعث شده یکی از برندهای پرمصرف در کل ایران باشد. از دلایل دیگری که به معروف شدن آن کمک کرده تبلیغات خوب و مناسب آن است.

امروزه کمتر جنسی وجود دارد که بدون تبلیغات به فروش برسد و شرکت های بزرگ همگی تلاش می کنند افراد یک جامعه را از تولیدات خوب و مرغوب خود باخبر کنند تا بتوانند شناخته و برند شوند. به خصوص در حال حاضر که بازار راکد می باشد نیاز به تبلیغات بیشتر محصولا ت سلولزی بهداشتی احساس می شود.

قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا

قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا

دستمال کاغذی مرحبا معمولا برای این که تخفیف خوبی بدهد حتما باید به شکل خاوری خرید کنید. در صورتی که حجم خرید پایین تر باشد آن چنان تخفیف زیادی دست مشتری را نمی گیرد. در صورت خرید به شکل نقدی باز هم درصد تخفیف قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا بیشتر می شود.

همچنین در صورتی که خرید شما بالای یک میلیارد تومان در یک سه ماهه باشد تخفیف بسیار عالی 3 درصد بیشتر اعمال می شود که فوق العاده است.

 

این مورد برای شهرهای مرزی و شهرهایی که محصولات ارزان مصرف می کنند یک آفر بسیار استثنایی و خوب است.

قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا

خانم حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرنگار شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید