قیمت خرید و فروش پوشک
خانه / پوشک مای بیبی / قیمت روز پوشک مای بی بی بچه

قیمت روز پوشک مای بی بی بچه

بالا و پایین شدن هر روز ارض، باعث شده قیمت همه ی مایحتاج مردم هم بالا و پایین شود؛ که حتی قیمت روز پوشک مای بی بی هم دغده ی اکثر والدین شده است.
البته این روز ها کدام محصول است که افزایش قیمت نداشته باشد. اما موارد مهم تری از قبیل تمام خوراکی ها، دارو ها، و موارد ضروری برای کودکان را نمی شود پشت گوش انداخت و خرید نکرد.

قیمت روز پوشک مای بی بی

قیمت روز پوشک مای بی بی

اگر در تهیه ی مواد اولیه پوشک بچه ها، که مواد سلولزی هستند و پودر های جاذب؛ نیازی به واردات خارجی نداشته باشیم، قیمت های موجود، هر روزه بالا و پایین نخواهند شد.
قیمت در پوشک بچه ها، برای والدین موضوع بسیار مهمی است. زیرا پوشک ها همینطور که بر روی سلامتی بچه ها تأثیر می گذارند، نباید مقدار زیادی برای آن ها هزینه شود.

قیمت روز پوشک مای بی بی

پوشک مای بی بی

برند مای بی بی، یک از معروف ترین و خوش نام ترین هاست که سال های بسیاری می باشد، در حال تولید و پخش پوشک بچه است.
کارخانه مای بی بی ابتدا در سال ۱۳۷۹ تأسیس و شروع به کار کرد. ابتدا پوشک های خود را در دو نوع مخصوص پسران و مخصوص دختران تولید نمود.
در سال ۱۳۸۰، یعنی یک سال بعد انواع جدید دیگری را برای تولید روی کار آورد. پوشک های بچه مخصوص روز و شب جدید ترین نوع پوشک در مای بی بی بود.
سال ها بعد محصولات بعدی نوآوری شده در برند مای بی بی چسب های چیک چیک بودند که بر روی ۴ سایز متفاوت این پوشک ها برای سنین و وزن های مختلف قرار گرفتند.
در نهایت در سال ۱۳۹۰ برای آرامش و رفاه حال کودکان، مای بی بی پوشک های خود را در ۵ سایز متفاوت تهیه و تولید نمود و بسیار موفق بود.

قیمت روز پوشک مای بی بی

میزان اهمیت قیمت پوشک بچه

از پر اهمیت ترین موارد پوشک بچه همان قیمت آن است. برای بعضی از والدین این موضوع به قدری اهمیت دارد که در فروشگاه ها فقط به دنبال پایین ترین قیمت هستند و به کیفیت آن اصلا اهمیتی نمی دهند.
بله درست است، میزان اهمیت پوشک بچه بسیار بالاست ولی به همان اندازه و شاید هم کمی بیشتر کیفیت آن ها مهم است.
زیرا اگر جنس مناسبی نداشته باشد، می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد که این اهمیت بیشتری دارد و باید برایش قیمت بیشتری را از روح و جانتان بپردازید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با مدیر فروش تجارت سلولزی آسوده در ارتباط باشید:
اسدالله محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126521097
پست الکترونیکی: ad.mohammadi10@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پوشک مای بی بی

نمایندگی فروش پوشک مای بی بی

پوشک بچه برای کسانی که کودک دارند نیازی روزانه و به شدت ضروری است. ما …

قیمت انواع پوشک و دستمال کاغذی