مجموعه پرنگار شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع دستمال کاغذی نلکس ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستمال کاغذی نلکسشرکت دستمال کاغذی نلکسقیمت دستمال کاغذی نلکس
قیمت دستمال کاغذی نلکس

دستمال کاغذی نلکس ارزان چند وقتی است که پایش به فروشگاه ها باز شده است. خرید انواع دستمال کاغذی پنبه ای نلکس به دلیل مقرون به صرفه بودن آن و حاشیه سود بالا توسط قدیمی های بازار توصیه می شود.

دستمال کاغذی نلکس

برندهای نوظهور دستمال کاغذی مانند نلکس همواره با دو واکنش از سوی مردم مواجه می شوند. اولین اتفاق که برای بیشتر این برندهای جدید و جویای نام می افتد این است که بعد از یک شروع پرقدرت کم کم مردم پی به کیفیت ضعیف آن می برند و فروش های آن کم می شود و تبدیل به برند متفرقه می شود.

دومین اتفاق که خیلی جالت تر است برند شدن و معروف شدن است. مثل خیلی از معروف ترین دستمال کاغذی های حال حاضر در بازار. تنو، پاپیا، بیتا، مرحبا، مینا، سافتلن، نانسی و برندهایی که همه می شناسند همگی کارشان را از صفر شروع کرده و با جلب رضایت مردم توانستند بازار را در اختیار بگیرند.

دستمال کاغذی نلکس

شرکت دستمال کاغذی نلکس

شاید برایتان جالب باشد که بدانید شرکت پارس حیات تولید کننده نلکس است. در واقع بعد از تنو و پاپیا این سومین برند این شرکت است. می توان گفت دلیل این تولید این برند این است که شرکت بتواند تمام بازار را از آن خود کند. در رده قیمتی ارزان قبلا محصولی از شرکت پارس حیات موجود نبود که اکنون قیمت مقرون به صرفه چاشنی این برند شده است.

قیمت دستمال کاغذی نلکس

قیمت دستمال کاغذی نلکس

عمده فروشی دستمال کاغذی نیازمند داشتن لیست به روز است. اما تنوع زیاد محصولات باعث شده است که به خاطر سپردن لیست قیمت تمام آن ها امری محال و نشدنی باشد. به همین دلیل امروزه با وجود گوشی های هوشمند نیاز نیست که تمام لیست قیمت عمده دستمال کاغذی نلکس را حفظ باشید. کافیست یک پیام به کارشناسان ما دهید تا از طریق شبکه های اجتماعی آن را روی موبایل خود دریافت کنید.

خانم حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرنگار شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید